Chybí vám energie? Vyzkoušejte účinky ženšenu

Rodina, práce a spousty dalších povinností, starostí a stresujících záležitostí, to člověka zkrátka vyčerpává. Kolikrát bychom potřebovali, aby měl den více než jen 24 hodin. Jak má člověk všechny ty povinnosti stíhat, a ještě k tomu pravidelně odpočívat? Času na odpočinek a spánek není příliš mnoho a jsme pak unaveni a bez energie a také se to podepisuje na našem fyzickém i psychickém stavu. Jak to řešit? Většina z nás jako první sáhne po kofeinovém nápoji – káva, cola, energetické nápoje apod. Ale co v případě, že vám tyto nápoje nepomáhají nebo vám záleží na vašem zdraví a na tom, co konzumujete? Pak nezbývá než sáhnout po něčem přírodním.

rostlina

Podobné účinky, jako výše uvedené nápoje, mají také různé produkty z přírody, například ženšen sibiřský . Účinky ženšenu jsou popsány i v tradiční čínské medicíně. U nás můžete zakoupit ženšen sibiřský v krásné designové plechovce v prášku. Tento ženšen v práškové podobě můžete konzumovat mnoha různými způsoby. Můžete ho jednoduše přimíchat nejen do vody nebo čaje, ale také třeba do jogurtu, kaše nebo do smoothie nápoje. Kromě povzbuzujících účinků ženšenu z něj také získáte spoustu cenných látek, které jsou blahodárné pro lidský organismus. Obsahuje totiž cenné a pro tělo nezbytné antioxidanty, saponiny a polysacharidy, má regenerační účinky a působí proti stresu a proti cukrovce. A jako bonus navíc má ženšen také afrodiziakální účinky. Takže zabijete více much jednou ranou, a to už stojí za to vyzkoušet, co říkáte?

ženšen

Záleží vám na vašem zdraví a na způsobu stravování? Zapomeňte na kávu a energetické nápoje. Jděte na to zdravější cestou. Vyzkoušejte tuto zdravou náhražku za kávu nebo energetické nápoje. Budete plni energie a zároveň také prospějete vašemu zdraví.

Related Post

Chodící reklamaChodící reklama

Oblečte vaši firmu s Promodarky.cz do reklamního textilu promodarky.cz. Nic není vidět víc, než oblečení, které nosíte. Reklamní textil můžete nosit vy, vaše sekretářka, kolega, skladník, dopravce a dokonce i