Hry, které se hrály dříve

Už jsem dříve psala článek o hrách, které jsme hráli dříve jako děti a nyní jsou pro nás nostalgií. Existuje mnoho her, které jsme dřív hráli a já bych ráda prošla další hry, která jsme hráli na Super hrách atd.

A) Gladiátor

Pamatujete si hru Gladiátor? Já ji i jako holka zbožňovala. Šlo o to, že jste si vytvořili postavu, kterou jste si postupně vylepšovali, kupovali jste chrániče a zbraně, zlepšovali jste si povahu a sílu. Pak jste museli bojovat s jiným gladiátorem a vyhrát. Za mě to byla absolutně nekonečná hra, ale hrozně jsem ji zbožňovala. Byla skvěle propracovaná a hraje se hlavně dodnes.

www

B) Strašidelný dům

Strašidelný dům byla taky skvělá hra. Vybrali jste si postavičku a s tou jste chodili po domě a sbírali jste klíče. A nejen to. Sbírali jste i různé bonbóny a svítící hlavy, které vás pustili dál. Museli jste se vyhnout černé kočce, protože když se vás dotkla, ubrala vám energii. Museli jste nosit příšeru do postele a mnoho dalšího. Za mě hrozně dobrá hra mého dětství.

C) The Waitress

Kdo by si nepamatoval hru, kde hrajete za servírku a objednává se pro ostatní jídla, donesete jim kolu atd. Byla to v té době dobře propracovaná hra. Hráli jste tuto hru někdy?

D) Beach minigolf

Tomu nešlo odolat. Mohlo vás to hrát více na jednou počítači. Zvolili jste si i barvu míčku, namířili jste a střelili. Hodně krát jste byli naštvaní, jindy jste zvládli dát na první jamku. Hodně jste se při tom s kamarády zasmáli, jindy jste na sebe byli naštvaní. Takový hold minigolf je. Ráda na tuhle hru vzpomínám, protože mám u ní strávený čas i s rodiči.

www

E) Super Deadmatch

Na to taky nejde zapomenout. Dvě postavičky, které na sebe hází kameny a chtějí si tím ublížit. Až teď mi dochází, jak moc je to násilná hra. Ale výborná hra. Dostávali jste tam i výhody, že jste měli kámen větší než soupeř, tím pádem ho to víc bolelo. Za mě prostě dokonalá hra.

F) Snail Bob

Šnek Bob byla dokonale propracovaná hra, kde jste museli Boba vyslat na cestu a překonat všechny překážky, aby se dostal do cíle. Vytvořila se hromada dalších dílů této super hry a děti ji také hrají dodnes.

Related Post