Sedací vaky a pytle pro nejlepší posezení

Asi také milujete moment, kdy se po vyčerpávající práci vrátíte unaveni domů a konečně máte možnost se usadit do křesla nebo na pohovku a užívat si ty chvíle zaslouženého odpočinku. V takový moment hledáme pohodlí a často i ticho. Správná relaxace je nutná, abychom byli schopni nabrat energii a sílu pro další úkoly, které nás ještě čekají. Pro takový kvalitní odpočinek jsou zde tyto sedací vaky a pytle. Snad jste už o nich někde slyšeli, ale neměli jste ještě odvahu či možnost je vyzkoušet nebo už patříte k dlouholetým zákazníkům a jen potřebujete další k těm, co už máte doma.

sedací pytel

Sedací pytle jsou výbornou alternativou ke klasickému křeslu. Jsou poměrně skladné a nezabírají místo, vždyť je v případě potřeby můžete odstrčit do kouta nebo přenést do jiné místnosti, to je něco, co s pohovkou neuděláte. Navíc je to jediný předmět, který se vytvaruje přesně podle potřeb Vašeho těla. Náplň se Vám poddajně přizpůsobí, ale zároveň dodá dostatek opory. Má tolik možností, jak se do něj posadit. Můžete ho rozložit na zem a posadit se na něj jako na matraci nebo ho natřepat do velké koule a schoulit se tak, že se budete cítit v teple a bezpečí. Vaše ratolesti v něm budou hledat nejen příjemné posezení, ale také si s ním můžou užít plno zábavy. V nabídce naleznete vaky v různém barveném provedení a v různých tvarech, takže si vybere úplně každý.

sedací vak

Pyle jsou vyrobeny tak, aby náplň (polystyrenové kuličky) byla několikrát chráněna a nemohla samovolně vypadnout. Při delším používání můžete pozorovat úbytek náplně, což je způsobeno zmenšením objemu kuliček, ale v ten moment můžete doplnit vak náhradní náplní, kterou také naleznete v nabídce. Čištění a ochrana vaku je jednoduchá. Vak nevyžaduje speciální zacházení a případné nečistoty setřete hadříkem navlhčeným v mýdlové vodě. Svou nenáročností a díky příjemné relaxaci se stane nepostradatelnou součástí Vašeho domova.

Related Post