Dárek (jako) na zavolanou

Představte si, že jste pozváni na nějakou společenskou událost, se kterou jste předem vůbec nepočítali. Přijedete například na první návštěvu ke své nastávající a tam se dozvíte, že vaše budoucí tchyně slaví narozeniny. To je problém. Určitě chcete udělat pro budoucnost co nejlepší dojem.

  • Je tedy zapotřebí se ukázat jako dokonalý muž, který rozhodně v širokém dalekém okolí nemá konkurenci.

Jenže potíž je v tom, že rodina vaší přítelkyně bydlí v Horní Dolní a tam rozhodně po nějakém obchodě není ani památka. Vlastně jedna ano. Je tu zabedněná prodejna koloniálního zboží, která vypadá jako z první republiky. Co si teď počít?

váza na louce

  • Můžete zkusit proniknout dovnitř a snažit se najít cokoliv vhodného.
    • Ale to je asi nesmysl.
    • Protože, i kdyby se tam našla nějaká zapomenutá bonboniéra, tak by to s ní asi nedopadlo dobře. A následně i s potencionální tchyní.

MÁTE JEDINOU ŠANCI. Přinést nějakou květinu. Kapradiny a traviny, které prorůstají podlahou, asi nebudou tím pravým, a tak bývalou prodejnu raději opustíme a vydáme se do světa internetu.

Květiny v den všední i ve svátek

Jestliže ještě nejsou čtyři hodiny odpoledne, pak máte vyhráno. Tak rychle vyberte tu nejvhodnější kytici a můžete ji poslat. Zásilková služba ji doručí ještě týž den. A to do jakéhokoliv města v České republice. Ale rozhodně by to nebyl problém ani v jiných zemích světa.

  • Tam by ale obdarovanému přišly jeho květiny až do domu až druhý den.
  • Nebo bychom spíše měli říci, že by přišly druhý den.

voňavé růže

Vaše pozornost může někomu udělat radost nejen ve všední dny, ale také o víkendech a svátcích. A to od deváté hodiny ranní až do osmé hodiny večerní. Stačí zadat do objednávky několik důležitých údajů, kterými jsou samozřejmě čas doručení a adresa příjemce. Pak jen zaplatit buď platební kartou, převodem na účet nebo službou PayPal.

Related Post

Kam s bioodpadem?Kam s bioodpadem?

Likvidace bioodpadu ve městech bývá někdy složitá. Jsou sice kontejnery na bioodpad, ale města jich neposkytují dostatek a také lidé je nevyužívají na bioodpad, ale často tam vyhazují nepatřičný odpad,