Voda je živelným produktem, který v létě milujeme

Červenec, srpen, pro děti prázdniny to jsou měsíce v roce, kdy si zřejmě koupání užíváme nejvíce. Je krásné počasí, které vyzývá k tomu, abychom ve vodě dováděli a často se osvěžovali, protože venkovní teploty někdy přesahují až 30 stupňů. To potom znamená, že nejlepším osvěžením je rozhodně studená voda v bazénu, která je už stejně díky různým plachtám příjemně zahřátá, takže nedostanete extrémní teplotní šok, který byste mohli zažít, pokud byste vstoupili do opravdu ledové vody.puffer

Děti a zábava ve vodě

Nejčastěji však do bazénu chodí děti. To znamená, že se koupou třeba denně. V tu chvíli bychom měli zbystřit a dbát také na čistotu vody. Bazénové tablety se používají běžně. Existují typy, které jsou dokonce multifunkční, mají hned několik složek, díky kterým udržují naši vodu v pořádku, čistou a také zdravou.
Nejmodernější přípravek se na trhu objevuje poměrně krátkou chvíli, ale vy si jej můžete už pořídit do vašich domovů. Tyto tablety, které jsou multifunkční, plní právě funkci více složek, které účinkují najednou. Jakou formu tedy mají? Jde o přípravky 5v1. Kompletní zajištění ochrany a úprava vaší vody, kterou máte v bazénu.
Co všechno tyto přípravky zajišťují?
– komplexně zabezpečují čistotu a zdravost vody
– udržují koncentraci aktivního chloru na přesné míře, která je pro vodu žádoucí
– stabilizují hodnotu ph
– udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě
– díky tomu zařídí, aby se nevytvořily inkrusty na stěnách bazénu a na dalším příslušenství
– usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot
– následně je snadné odstranění nečistot pomocí filtrace

Existují typy do malých i velkých bazénů. Multi 5v1 Mini jsou ideální pro případy malých typů. Multi 5v1 Maxi jsou zase praktické na použití do středních a také velkých rodinných bazénů. Posledním typem je Grand, který se hodí do opravdu velkých typů, kde je obsah vody nad 50 metrů krychlových. Snadné dávkování platí u všech! Jenom dáte jednu tabletu do plováku či dávkovače a usnadníte tím rozptýlení účinných složek do celého prostoru vody.

Related Post