Bezpečné zasílání dokumentů pro všechny

Bezpečné zasílání dokumentů pro všechny post thumbnail image

Pokud jste si někdy objednali větší balíček, pak jste byli určitě překvapeni, že dokumenty k dané objednávce byly připnuty v nalepovací obálce mimo samotnou zásilku. Tato skutečnost má velmi jednoduché a prosté vysvětlení. Je totiž mnohem jednodušší zabalit samotnou zásilku, ke které se následně připnou důležité dokumenty, jako je dodací list, záruční list či třeba smlouva.

poštovní schránka

Smysl, na který přijde každý

Výhodou tohoto způsobu ochránění důležitých dokumentů je nejenom jednoduchá aplikace, kdy nalepovací obálky jednoduše vždy nalepíte na stranu krabice, kterou někam odesíláte, ale také její plnění, které není složité, a přesto bude dostatečně kvalitní na to, aby vydrželo i delší cestu s mnoha překládkami.
K dosažení opravdové spokojenosti byste měli být seznámeni s celkovým sortimentem tohoto důležitého prvku. Když se totiž zabýváte posíláním určitých předmětů nebo třeba velkých zásilek, budete potřebovat nalepovací obálky, které skryjí důležité dokumenty před povětrnostními vlivy, cizími zraky nebo zkrátka před poškozením.

Jaké variantu v sortimentu najdete?

Transportní
S označením „dokumenty k zásilce“
S klopou varianta C5 a DL
S označením „documents enclosed“
Různá velikosti balení – po 100 nebo 1000 kusech
Se sedmijazyčným popisem

boxy

V sortimentu najdete nepřeberné množství variant těchto důležitých prvků, které nesmí chybět ani u standardní zásilky, a to i v případě vnitrostátního přepravce. Mějte proto vždy k dispozici tyto důležité prostředky, kterými můžete kvalitně ochránit veškeré písemnosti, bez kterých se vaše zásilka nemůže obejít. Je proto dobré podívat se do sortimentu, vybrat konkrétní produkt a následně si užívat jednoduchého, ale přesto kvalitního ochránění důležitých dokumentů. S kvalitními produkty z moderních materiálů bude ochrana dokumentů velmi spolehlivou záležitostí, která vás nezklame ani na velmi dlouhé cesty.

Related Post