Vyzkoušejte sjezdovky ve Slovinsku

Vyzkoušejte sjezdovky ve Slovinsku post thumbnail image

Tato země je především srdcem přírodních krás, najdete tu nádhernou krasovou oblast, nížiny i vysokohorské štíty. Velmi oblíbené jsou především Julské Alpy, kde najdete výborné sněhové podmínky pro slovinsko-lyžováni, lyžování slovinsko. Vychutnáte si tu skvělou dovolenou v zimním hávu s veškerou pohostinností místních. Nemusíte přece jezdit jenom do Rakouska či Itálie. Vyzkoušejte příjemnou změnu, která se vám bude líbit.

alpy

Několik důvodů proč na lyže právě sem
Přitom právě tady najdete špičkové služby pro všechny milovníky zimních sportů. Velmi oblíbený je například Vogel u jezera Bohinj. Velkou výhodou pro vás je zejména to, že se tu nikde nebudete tlačit ve frontách, protože většina lyžařů jezdí právě do jiných zemí. Celkem příjemný bonus, že?! Určitě se vám tu budou líbit i běžecké tratě známé například jako dějiště světového poháru v biatlonu. Rozhodně vás překvapí i celkem výhodné ceny. A v neposlední řadě se sem dostane pohodlně autem během pár hodin.

Jak vyřešit ubytování
To už samozřejmě záleží vyloženě na tom, jaké si přejete zázemí a komfort. Pokud vás příliš nepálí finance, klidně se ubytujte ve špičkovém hotelu, který vám nabídne nejen kulinářské speciality, ale také wellness služby. Anebo se můžete zařídit v příjemných apartmánech nebo soukromí.

Dopřejte si relaxaci propojenou se sportem v malebném a kouzelném městečku, které jakoby vypadlo z pohádky. Po náročném lyžařském dni si dopřejte čas u krbu, kdy vás zahřeje jen to, se můžete hledět do plamenů. Proměňte sen v realitu.

Pokud vás omrzí sjezdovky, můžete vyrazit na zamrzlé jezero Bled, kde si užijete krásnou velkou hladkou plochu, na které se můžete předvést na bruslích. Třeba se vám podaří konečně i ta piruleta.

lyžař

Nesmíme opomenout ani taková střediska jako je Kranjska Gora nebo Maribor, kde se můžete vypravit lanovkou až do výšky 330 metrů, kde se budete kochat famózním výhledem na okolí. Každoročně se tu pořádá i světový pohár žen s názvem „Zlatá liška“, kde můžete podpořit i naše sportovce.
Tady vás čeká kvalita, bohatá sněhová pokrývka a mnoho dalších příjemných zážitků.

Related Post