Jak lehce sehnat firemní sídlo?

Jak lehce sehnat firemní sídlo? post thumbnail image


Sehnat si pro svou vznikající firmu vlastní firemní sídlo nebývá obvykle zrovna snadné. Jistě, mohlo by se zdát, že si někdo může zaregistrovat svůj podnik třeba i u sebe doma a jiný si pro tento účel může nějakou vhodnou nemovitost i koupit, ale ani jedna z těchto variant není ideální. Podnikatel mající firemní sídlo doma by nemusel kvůli návštěvám souvisejícím s jeho podnikáním mít třeba ani chvilku klidu, a ten, kdo by si chtěl firemní sídlo koupit, aby zase sehnal ohromné peníze, které se za podobné nemovitosti vyžadují. A to nejsou právě ideální řešení.

A když si chce někdo zřídit nepostradatelné firemní sídlo někde mimo své bydliště a dost peněz nedá dohromady? Pak by se to mohlo zdát na první pohled beznadějné. Protože bez firemního sídla úřady žádný podnik ani nezaregistrují, a to i proto, že by byl bez toho byznys naprosto nesmyslný, protože by zákazníci firmu bez adresy nenašli.

firemní budova

Ale beznadějné to určitě není. Dá se to vyřešit. A to třeba i virtuálně.

Co tím mám na mysli? Přece to, že se kromě nemovitostí nabízejí i virtuální sídla společnosti. Což jsou nabídky majitelů některých atraktivních nemovitostí zřídit si firemní sídlo u nich, a to bez toho, že by se tam skutečně podnikalo. Soukromník prostě může oslovit někoho, kdo tuto možnost nabízí, a zajistit si, aby si na jeho adrese mohl svoji firmu nahlásit, aby si tam mohl nechat posílat a přeposílat poštu, aby tam mohl prostě se svou firmou existovat, aniž by tam skutečně působil.

firemní kancelář

Úřadům to totiž stačí, uspokojí to i potřeby zákazníků, zvládne se tu vše, co by se očekávalo i od skutečné firemní nemovitosti, a přitom je to logicky velice levné.

Kterýkoliv podnikatel se tedy může před veřejností prezentovat skvěle vypadajícím firemním sídlem, které mu zvýší reputaci. A skutečně může pracovat někde jinde, tam, kde si to může vzhledem ke svým možnostem dovolit.

Related Post