Jak při nákupech oblečení plánovat a ušetřit

Jak při nákupech oblečení plánovat a ušetřit post thumbnail image

Takové nákupy nových kousků oblečení byste si však mohli na začátku alespoň trochu promyslet. Nejen, že se tak vyhnete skříni plné kousků, jež jste v životě neměli na sobě, ale také můžete při promyšlených nákupech ušetřit mnohem víc, než je tomu u těch unáhlených. A jak tedy můžete najít při nákupech pro sebe ten správný systém, ušetřit a zároveň skříň obohatit o nové neotřelé kousky? Základem je nejprve pořádně projít šatník a zjistit, co vám v něm vlastně chybí a pro co tedy do obchodů půjdete. Často také bývá vhodné vyřadit kousky, které už nenosíte, aby se skříň pročistila a nebyla plná zbytečného oblečení.

Hromádka džín

Takové oblečení, pokud tedy je v dobrém stavu, však rozhodně nevyhazujte! Pomocí starších, ale zachovalých kousků oblečení si totiž můžete i něco vydělat, třeba právě do nákupů kousků dalších. Stačí oblečení nabídnout světu na internetových portálech a stránkách a uvidíte, že se třeba podaří jej poslat ke službám někoho jiného. Jakmile máte ve skříni pořádek a starší či nenošené kousky jsou vytříděny, stačí jen sestavit seznam toho, co budete v obchodech hledat a vyrazit. Pokud raději nakupujete na e-shopech, nikam vyrážet nemusíte a stačí se jen pohodlně uvelebit a věnovat se nákupům.

Obchod s oděvy

Ať se rozhodnete pro první nebo druhou variantu, je dobré si před nákupem vyhradit určitou částku, kterou jste schopni nových kousků do šatníku obětovat. Ze stejného důvodu se nevyplatí brát s sebou kreditní karty. V kamenných obchodech i e-shopech můžete využít slevových akcí, zkuste třeba slevový kód slevy About you 25, nenechte se jimi však ovládnout a využívejte je na základě seznamu ke svému prospěchu. Právě ony totiž mají za následek skříně plné kousků, jež jste nikdy nevzali na sebe. Ať se vám tedy nákupy vydaří, jste spokojeni z nových kousků do šatníku a nosíte je i v chladných dnech s radostí!

Related Post