Kamarádka trampolínka

Kamarádka trampolínka post thumbnail image

Děti a zvláště malá dítka milují pohyb – běhání, skákání a dovádění. Potřebují to ke svému životu. Zavzpomínejte a uvidíte vaše robátka, jak neustále poskakují, točí se dokolečka, ale i vy jste určitě jako děti třeba „skákali panáka“. Vybavte si tu skvělou hru, při které si dítka samovolně, aniž by to tušila, učí odhadu – musejí hodit kamínkem na přesné místo, učí se držet stabilitu, to když sbírají kamínek ze země a stojí na jedné noze, ve skoku se obracejí a celou tu dobu vlastně stojí na jedné noze, takže i posilují lýtkové a stehenní svaly. A ke všemu vlastně i soutěží, kdo panáka doskáče bez chyby, takže se zároveň s pohybem snoubí i rychlost, ale přesnost, odhad a motivace k soutěžení.

skákání panák

Když si to tak rozebereme, s údivem nám zůstane „hlava stát“, když si uvědomíme, že se jedná o obyčejnou dětskou hru, která splňuje tolik atributů! A proto by si děti měly spolu hrát a dovádět. Jen tak udržujete a rozvíjíte jejich dětský krásný svět plný radosti, veselí a všeobjímající lásky.

děti na trampolíně

A k tomu vám i jim dopomůže úžasná věc, která znásobí dětskou radost, a tou je zahradní trampolína https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti s ochrannou sítí pro jejich bezpečnost. Na trampolínce se vaše ratolesti mohou vydovádět až do aleluja a věřte, že tomu tak bude. Protože poskakování a hopsání je dětem jaksi dané. Navíc je skákání na trampolíně naučí odhadu, budou muset mimoděk samy odhadnout, kam musejí doskočit, posílí si nejen plíce radostnými výkřiky a veselým smíchem, ale dají odpočinout myšlenkám a hlavě, která dostává zabrat při školní výuce. A děti si potřebují ve svém volné čase odpočinout a setřást ze sebe nános školy. Škola je jistě potřebná pro život, ale stejně tak je potřebný odpočinek a relax. Předností všech trampolín je to, že se dítka báječně vyřádí se a večer budou usínat zmožené, unavené, ale šťastné. Není hezčí pohled, než na šťastné dítě… a to umí jejich kamarádka trampolínka!

Related Post