Ňadra: příroda versus věda

Mnoho žen na celém světě by si přálo mít velká prsa. Je to ale výhra taková obrovská prsa mít? Někteří možná tvrdí že ano, jiní zase že ne.
Většina žen je svým poprsím tak posedlá, že by je chtěla mít až dokonalá. Někdy to zajde až tak daleko, že se žena rozhodne pro chirurgický zákrok. Samozřejmě to není nic špatného, ale tak jako všechno i větší poprsí s sebou nese výhody a nevýhody. Mezi nevýhody můžeme zařadit například časté bolesti zad od tíhy, kterou na své hrudi neseme, často si musíme připlácet za větší velikosti podprsenek nebo musíme nosit větší oblečení, aby se tam naše prsa vůbec vešla.

sprcha

Co můžeme stoprocentně říct je to, že muži se velmi rádi dívají na ženský dekolt. To bývá často hlavním důvodem žen, proč si udělat umělá prsa. Většina žen si myslí, že když plastickou operaci podstoupí, bude si pak připadat atraktivnější a bude více zaujímat muže. Stát se to může. V dnešní době už existuje stovka žen, která operaci zvětšení prsou již podstoupila a postupně se jejich počet stále zvyšuje. Samozřejmě záleží na každé ženě, jak se cítí.
Umělá prsa by měla splňovat jednu jedinou podmínku. Působit přirozeně. Měla by k ženě doslova sedět.
Víte, jak na ženě poznat umělá prsa? Je to opravdu jednoduché. Jsou daleko tvrdší než ta pravá. Když si žena lehne nebo se hýbe, zůstávají na místě a při chůzi se nehýbají.

prsa

Pokud se ptáte, zda muži preferují spíše prsa přírodní nebo umělá, odpověď je asi taková, že drtivá většina preferuje spíše prsa přírodní. Mohou existovat samozřejmě i výjimky. Pokud se chystáte na zvětšení poprsí, ještě tu možnost zvažte.
Pokud byste se milé čtenářky chtěly dozvědět více informací a rády byste znaly názory některých mužů, neváhejte navštívit .

Related Post