Zhubnout pomocí vědeckého objevu

Zhubnout pomocí vědeckého objevu post thumbnail image


V poslední době se velice hovoří o jedné zajímavé metodě, která by měla pomoci při redukci váhy. Jelikož se obezita stává opravdu problémem vyspělého světa, vrhli se do boje s nadbytečnými kilogramy i vědci. A slaví úspěch. Prokázali, že se dá tělo prostě jinak nastavit.
o Tím, že se rapidně sníží spotřeba sacharidů a tuků a nahradí se proteiny, vzniká v těle takzvaná ketóza.
o Při ní se tvoří ketolátky, které plně nahradí sacharidy.
hubnutí muže.png
Tato dieta je velice výhodná a vítaná nejen v tom, že je opravdu účinná, ale také při ní nevzniká známý a nežádoucí jo-jo efekt. Proteinová, ketonová nebo také ketogenní dieta má celkově pozitivní vliv na celý lidský organismus. Kromě zmíněné redukce váhy se také snižuje hladina cholesterolu v krvi a klesá produkce hormonu inzulinu. Ten právě vyvolává tu známou nezvladatelnou chuť na sladké.
pokles váhy.jpg

Žádné nežádoucí vedlejší účinky

Pokud už jste v minulost drželi nějakou dietu, tak víte, jak při ní může být člověk unavený nebo podrážděný. Je to vyvoláno právě nedostatkem energie neboli nedostatkem cukru. Ti, kteří vyzkoušeli tento nový způsob, hovoří spíše o přílivu nových sil a o někdy až euforické náladě. Při redukci váhy tímto novým vědeckým způsobem je také zapotřebí upravit jídelníček k přijímat speciálně upravené potraviny.

o Jídla, která do těla mají přinést potřebné proteiny, jsou na trhu k dostání buď už přímo připravená ke konzumaci, nebo si je podle speciálních receptů můžete připravit sami.
Nemusíte se v žádném případě obávat strohosti jídelníčku. Naopak. Je velice pestrý. Kromě slaných pokrmů můžete konzumovat i sladké palačinky, koláče nebo si k televizi dát krekry. Je ovšem nutné jídla nekombinovat s běžnou stravou. Pokud se budete řídit heslem: „Jeden malý hřích ve formě křupavého rohlíku mi nemůže uškodit“, pak s tím vůbec nezačínejte. Nejprve je potřeba srovnat si to v hlavě.

Related Post