Originalita na prvním místě

Originalita na prvním místě post thumbnail image

Často si říkáte, že byste měli s rodinou zkusit něco skvělého, nového a neotřelého? Nechcete spadnout do stereotypu a na druhou stranu, i když už máte trochu odrostlejší děti, chcete s nimi trávit čas, dokud chtějí ony? Tomu naprosto rozumíme a máme pro vás skvělou nabídku, kterou určitě oceníte. Co kdybyste vyzkoušeli escape games Pardubice, které nabízí doslova netušené možnosti?
Jedná se o vybavené místnosti, v kterých hrajete únikovou hru.

směr

Budete na hodinu zavřeni, zamčeni do této místnosti a vaším úkolem bude dostat se ven. To zvládnete jen pomocí vodítek, která se v místnosti skrývají, ale rozhodně nejsou patrná hned na první pohled. Bude to chtít zapojit mozkové závity, dát si záležet na tom, abyste nic nepřehlédli a hlavně dobře spolupracovat jako tým. http://www.havelholasek.cz/tym

Tyto hry jsou často využívány i jako teambuilding, díky kterému se skupina lépe sžije a v práci pak může mít daleko lepší výsledky. Neváhejte dlouhou dobu a vyzkoušejte něco nového, neotřelého a něco, co by mohlo bavit nejen celou rodinu, ale třeba i vaše přátele.

Nejen pro milovníky fantasy

Někdo tvrdí, že je to akce pro milovníky fantasy. Určitě také, ale rozhodně bychom to neuváděli jen pro takovou skupinu lidí. Nejedná se o žádný LARP, kde byste se převlékali za elfy a rytíře, ale o takřka detektivní hru, ve které každý může ukázat své schopnosti, šarm a důvtip.

gang

Nečekejte na nic dlouho, tyto hry na vás čekají ve všech větších městech v naší republice, a jsou opravdu rozmanité. Pokaždé můžete zažít něco jiného, nového a nezapomenutelného.

Pokud byste do toho nechtěli jít sami, nebo chtěli jen zkrátka někoho potěšit, můžete zakoupit dárkový voucher, díky kterému se někomu rozsvítí úsměv na tváři.

Related Post