Pomoc jménem vestavěné skříně

Pomoc jménem vestavěné skříně post thumbnail image

Nejednou se potýkáme s tím, že už není kam co uložit. Prostě najednou stojíme uprostřed bytu třeba s kusem oblečení, ale třeba i s nějakým nádobím, krabicí plnou lecčeho a podobně, a nenapadá nás, kam bychom to jenom mohli ještě dát. Protože všechny police, všechny skříně a skříňky, ba i všechny potenciální odkládací plochy už jsou plné něčeho jiného. Něčeho, co nemůžeme oželet a vyhodit a tím opět kousek prostoru získat.
Bývá tomu tak a nejspíše jste se už v podobné situaci ocitli i vy sami. Protože to není vůbec nic neobvyklého.
rukávy košilí
Ovšem jak tento problém vyřešit? Přece nebudete podobné přebývající věci hromadit na posteli a pak se s nimi o tuto ve spánku dělit! Přece to nebudete stavět do koupelny, kde by vám to vlhlo, na toaletu, kde už i tak zrovna moc místa nebývá, na balkón, kde by na tom hnízdili holubi nebo do sklepa, kde by vám to v případě alespoň relativní poživatelnosti mohly rozhlodat myši! A nebudete to ani stavět do komínku v předsíni, aby o to nakonec někdo zavadil a vše se to sesypalo!
Nic z právě zmíněných i zde nezmíněných nevhodných řešení však nemusíte zvolit, nebojte se. Protože i v této chvíli existuje řešení. Nevíte-li už kudy kam, jménem vestavěné skříně.
Jedná se o nábytek, který si můžete nechat udělat i přímo na míru, který může doslova na chlup přesně zapadnout na místo, jež mu vyhradíte, a v němž si můžete nechat udělat přesně takové úložné prostory, jakých je vám zapotřebí, a to i v požadovaném počtu. Samozřejmě je-li to technicky proveditelné, protože do dva metry vysoké skříně zákonitě sto polic neumístíte.
ramína na tyči
Můžete tu mít takové poličky, do nichž se přesně vejde vaše poskládané oblečení nebo jiné věci, můžete tu mít potřebnou tyč na ramínka nebo klidně i věšáčky, prostě právě to, čeho je vám zapotřebí.
Pokud se při této příležitosti svěříte do rukou odborníků, věřte, že nepochybíte. Protože se nejprve připraví návrh, jak by to mělo vypadat, ten lze logicky i poupravit, a pak už se to vyrobí doslova rychlostí blesku. A nakonec – přejete-li si to – vám hotovou skříň pochopitelně i dovezou domů a odborně ji namontují, abyste se nemuseli starat vůbec o nic.
I když o něco se postarat přece jenom musíte. A sice o to nejpodstatnější. Věci si už do těch skříní budete muset naskládat sami.

Related Post