Lahůdka ve formě přírodního meduňkového sirupu

Lahůdka ve formě přírodního meduňkového sirupu post thumbnail image

Trápí vás špatné usínání a dáváte si skleničku alkoholu pro snadné usnutí? Pak vězte, že děláte chybu, naopak – alkohol vás zdánlivě omámí a uspí, ale spánek není absolutně kvalitní. Zkuste proto jinou a zdravější variantu. Před spaním se běžte projít, nadýchejte se čerstvého vzduchu a odhoďte všechny starosti, které vás za celý den potkaly. Protože starostmi si přivodíte spánek nespánek. Soustředíte se na problémy a mozek, který už byl připraven na spánek jakoby dostane signál a začne pracovat. A je po spánku.

meduňka léčivá

Proto není dobré ani řešit manželské problémy těsně před spaním. Raději si vše vyříkejte za světla, abyste oba šli spát s čistou hlavou. Také pomáhá vypsat si problémy, které vás aktuálně tíží – na čistý list papíru a tím je ze sebe jaksi „sundáte“ a problémy zanecháte jinde než ve své hlavě. A tomu si uvařte meduňkový čaj, který napomáhá při zklidnění a usínání. Stejně tak můžete starosti spláchnout – už ne alkoholem, ale lahodným meduňkovým sirupem meduňka sirup Eshop.koldokol, který je vyroben s láskou a jedná se přímo o ruční výrobu.

meduňka siru

Tento sirup s klidným srdcem můžete připravovat celé rodině a věřte, že si vaše dítka na něm tuze pochutnají. Nejen, že je zdravý a mnohem zdravější než chemií obarvené limonády, ale velmi lahodný. Překvapí vás svou příjemnou chutí, která se mísí s výluhem z meduňky a heřmánku. Je oslazen nikoliv bílým cukrem, který je zbaven rafinací všech vitamínů a živin, ale kvalitním třtinovým cukrem a je přidána svěží citronová šťáva, která dodává příjemně nakyslou chuť tohoto oblíbeného sirupu.

Proto vám zlepší náladu přes den, ale zároveň pomůže připravit na snovou noc, a to jak vás, tak i vaše děti. Udělejte z podávání meduňkového sirupu váš rodinný večerní rituál a naučte děti, že i síla přírody umí léčit a pomáhá.

Jako bonus dostáváte s tímto lahodným nápojem podporu trávení s protizánětlivými účinky a stoprocentní přírodní chuť bylinek.

Related Post

Chodící reklamaChodící reklama

Oblečte vaši firmu s Promodarky.cz do reklamního textilu promodarky.cz. Nic není vidět víc, než oblečení, které nosíte. Reklamní textil můžete nosit vy, vaše sekretářka, kolega, skladník, dopravce a dokonce i