Domov jako váš vlastní svět

Domov jako váš vlastní svět post thumbnail image

Při stavbě, rekonstrukci, úpravách, ale i vybavování http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/seznam-obvyklych-cen-vybaveni interiéru, mnozí myslí především na to, aby svůj domov zařídili moderně, a v souladu s očekáváním společnosti, čehož pak hořce litují. Váš domov je totiž pouze vaším světem, kde se musíte cítit dobře pouze a jedině vy. To samozřejmě neznamená, že se nemusíte snažit, a bude nejsnazší vše odfláknout, ale znamená to, že na tomto místě můžete zapomenout na konvence, a vytvořit si svůj vlastní, jedinečný svět. Můžete tak učinit sami, nebo za pomoci zkušeného bytového architekta, který ochotně vyjde vstříc vašim požadavkům, a radit bude jen tam, kde je to doopravdy potřeba.

obývací pokoj

Rozložení místností

Jedni tvrdí, že ideální je otevřený prostor, v podobě kuchyně spojené s obývacím pokojem. Druzí zase, že by tyto dvě místnosti měly být odděleny, aby se zamezilo průniku pachů a nečistot. Není však důležité, co tvrdí ostatní, ale jak to cítíte vy. Pokud totiž chcete, můžete mít klidně ložnici v kuchyni. Řídit se musíte pouze třemi otázkami, a to je otázka prostorových možností, praktické stránky věci, a vašeho vkusu. Pokud si nejste jistí, jak bude celý výsledek návrhu vypadat, můžete se obrátit na bytového architekta, který vám vyhotoví grafický návrh ve 3d podobě.

dveře do skleníku

Barevné ladění

Spousta lidí vám také bude vnucovat názor, že špatně sladěné barvy jsou nevkusné, a nepůsobí hezky. Jenomže co je vlastně hezké, a co vkusné, o tom rozhodujete vy sami. Barvy tedy laďte právě tak, jak to vyhovuje vám. Ve spoustě interiérů se můžete přesvědčit, že i barvy, co k sobě podle mnohých neladí, spolu ve výsledku mohou vypadat famózně.

Nábytek

Dále pak volba nábytku záleží na funkci, kterou právě hledáte, a na tom, co vám ten, či onen kousek říká. Nemusíte ladit celý interiér dle jediného stylu, nebo nakupovat nábytek v jediném řetězci. Pokud si s tím umíte vyhrát, a máte trpělivost, může být v jedné místnosti nábytek moderní, rustikální, i dobový, a budou spolu tvořit úžasný design.

Related Post