Filtrační konvice – výrobek, který je napřed


Příjem tekutin je nedílnou součástí našeho života. Bez vody se žít opravdu nedá a už jen z toho důvodu by nám nemělo být jedno, co pijeme a jaký to má dopad na naše zdraví, které je neocenitelné a jen jedno. Výroba všeho, co nám může nejen usnadnit náš život, ale postarat se o to, aby byl co nejkvalitnější a nesl se ve zdravém duchu, je v dnešní době na vysoké úrovni. I díky této skutečnosti máme k dispozici výrobek, jakým je filtrační konvice, která je ve světě vynálezů skutečným zázrakem, a tak trochu i napřed.
pití ze skleněné láhve.jpg

Čím je naprosto jedinečná?

1.     Tento výrobek je unikátní hlavně z hlediska toho, že myslí za nás. Filtrační konvice odstraní z vody získané z vodovodního kohoutku, ale dokonce i ze studny nebo přírodních pramenů škodlivé látky, které ji kazí. Jedná se převážně o těžké kovy, jakými jsou třeba olovo, měď nebo kadmium. V neposlední řadě zbaví vodu chlóru, který ji sám o sobě kazí a zhoršuje její chuť.
2.     O potřebnou filtraci (tedy přefiltrování vody) se postarajítablety, které jsou na bázi hořčíku, který je pro naše tělo potřebný. Takovou vodu pak můžete použít nejen k pití, ale i přípravě čaje nebo kávy.
3.   Velkým plusem je také to, že takhle upravená voda odpovídá normám, které by měla mít ta kojenecká, a tak je vhodná na přípravu nejen kojenecké stravy, ale i přípravy umělého mléka. V přepočtu tak vyjde tahle konvice pro všechny maminky daleko levněji, něž nakupování velkého množství kojeneckých vod a jejich následné převaření.

Jak fungují tablety, které filtrují všechny škodliviny?

Principem, díky kterému dosáhnete jiné chuti a zdravější varianty vody je hlavně tableta neboli filtr, který žádné nežádoucí látky nepropustí. Taková tableta vydrží převážně 4 týdny, a to bez rozdílu na to, kolik vody přes ni nalijete a přefiltrujete.
voda z kohoutku.jpg
Životnost tablety nebo filtru však závisí i na obsahu vodního kamene a kovů, které daná voda má.Pokud je tedy vyšší, vydrží pochopitelně kratší dobu.
Hodnotou tohoto výrobku je také jeho cena. Je skutečně nízká a jediná vaše investice se bude zaměřovat pouze na filtrační stránku, která vás vyjde pořád levněji, než kupování drahé „čisté“ vody ze supermarketu v PET láhvi.

Related Post