Zkuste využít silné koruny, dokud je čas

Země, které mají slabší ekonomiku a tedy slabší měnu než my, stále ještě existují a je jenom na nás, jestli této možnosti využijeme či nikoliv. A nemusí to být nějaké africké země, kde je pár korun výdělek za celý měsíc. I v Evropě je spousta překrásných míst, kde vašich deset korun je klidně i sto tamní měny.
části české bankovky.jpg

Maďarsko

Překrásná země plná památek a krásných přírodních údivů, velkých měst i malebných městeček. Všechno to čeká na turisty, kteří si právě zde užijí lidské ceny (alespoň pro Čechy) a přitom je to doslova kousek za hranicemi. Nemusíte letět letadlem ani trávit dlouhé hodiny v autobuse, v Budapešti jste za chvíli.

Bulharsko

Kdysi populární letovisko u moře je stále oblíbené pro své početné památky a úkazy, osobitou kulturu a jedinečné „černomořské“ spojení podivného Řecka a Ruska. Určitě se vyplatí podívat se zde.
české bankovky a mince.jpg

Arménie

Exotická země někde na pomezí hornatých skalisek. Kdysi bouřlivá zóna je dnes uklidněná a stává se často vyhledávanou destinací pro spoustu cestovatelů. Arménský dram má velmi malou cenu oproti koruně, takže se tam můžete stát doslova „boháči“, i když máte plat pouhých několik korun.

Kazachstán a ostatní „stány“

Nejsou to zrovna nejvyhledávanější turistické destinace, zvláště pak k nejnovějším tragickým událostem, ovšem zanevřít na celé země jenom kvůli jednomu incidentu je velká chyba. I tyto země mají co nabídnout svoji kulturou a odkazem, jedinečnou přírodou a ještě netknutou „jedinečností“. Určitě se vyplatí udělat si menší výlet i sem.
 
A to jsou pouze námi vybrané země. Je tu i spousta dalších, ve kterých můžete i s českou korunou trošku více poskočit. Všechno je to jenom o plánování a o alespoň menším přehledu, co se týče financí. Zkoušejte a cestujte, uvidíte. Podívat se občas na finanční trhy může být prospěšné nejen pro investory, ale také i pro obyčejné lidi, kteří si jenom chtějí užít za tu trochu svých peněz hodně muziky.

Related Post

Hypotéka to spravíHypotéka to spraví

Někdy může dělat člověk cokoliv, co mu jenom přijde na mysl, a přesto nedosáhne nejen přebytkového, ale ani vyrovnaného vlastního rozpočtu. Někdy prostě dotyčný uvízne ve finančních problémech natolik beznadějně,