Zkuste využít silné koruny, dokud je čas

Země, které mají slabší ekonomiku a tedy slabší měnu než my, stále ještě existují a je jenom na nás, jestli této možnosti využijeme či nikoliv. A nemusí to být nějaké africké země, kde je pár korun výdělek za celý měsíc. I v Evropě je spousta překrásných míst, kde vašich deset korun je klidně i sto tamní měny.
části české bankovky.jpg

Maďarsko

Překrásná země plná památek a krásných přírodních údivů, velkých měst i malebných městeček. Všechno to čeká na turisty, kteří si právě zde užijí lidské ceny (alespoň pro Čechy) a přitom je to doslova kousek za hranicemi. Nemusíte letět letadlem ani trávit dlouhé hodiny v autobuse, v Budapešti jste za chvíli.

Bulharsko

Kdysi populární letovisko u moře je stále oblíbené pro své početné památky a úkazy, osobitou kulturu a jedinečné „černomořské“ spojení podivného Řecka a Ruska. Určitě se vyplatí podívat se zde.
české bankovky a mince.jpg

Arménie

Exotická země někde na pomezí hornatých skalisek. Kdysi bouřlivá zóna je dnes uklidněná a stává se často vyhledávanou destinací pro spoustu cestovatelů. Arménský dram má velmi malou cenu oproti koruně, takže se tam můžete stát doslova „boháči“, i když máte plat pouhých několik korun.

Kazachstán a ostatní „stány“

Nejsou to zrovna nejvyhledávanější turistické destinace, zvláště pak k nejnovějším tragickým událostem, ovšem zanevřít na celé země jenom kvůli jednomu incidentu je velká chyba. I tyto země mají co nabídnout svoji kulturou a odkazem, jedinečnou přírodou a ještě netknutou „jedinečností“. Určitě se vyplatí udělat si menší výlet i sem.
 
A to jsou pouze námi vybrané země. Je tu i spousta dalších, ve kterých můžete i s českou korunou trošku více poskočit. Všechno je to jenom o plánování a o alespoň menším přehledu, co se týče financí. Zkoušejte a cestujte, uvidíte. Podívat se občas na finanční trhy může být prospěšné nejen pro investory, ale také i pro obyčejné lidi, kteří si jenom chtějí užít za tu trochu svých peněz hodně muziky.

Related Post