Levné šaty, které se tváří jako drahé

Každý rok se k nám dostává informace, že plesová sezóna právě začíná. Dříve se její začátek datoval až na Tři krále. Dnes se tančí už v prosinci a mnohdy to trvá až do března. Proč je vlastně plesová sezóna přes zimu? Přeci by pro dámy bylo mnohem pohodlnější, kdyby mohly ve svých (mnohdy sporých) toaletách odkráčet do sálu například v květnu. Může za to šlechta.

černé šaty

· Na jaře se konaly svatby.
· V létě se cestovalo.
· Na podzim se pořádaly hony.
· Co tedy v zimě?
o Bude se tančit.

Plesová sezóna začala a ceny klesají

Všechno už je to v současnosti trochu jinak. Jen plesová sezóna zůstala a s ní i přímo povinností každé dámy, aby na vybrané zábavě byla za královnu. Jenže jak to udělat, když společenské róby jsou většinou opravdu finančně náročné.
· Máte tři možnosti.

1) Začít šetřit v útlém věku a na první ples jít až ve chvíli, kdy na šaty budete mít – to je asi pro mnoho žen podmínka buď už nesplnitelná nebo neakceptovatelná.
2) Šaty si na ples půjčit – to je dobré řešení. Zejména v případě, že chcete jít třeba jen na jednu akci.
3) Prostě si nekupovat drahé oblečení a pořídit si plesové šaty levně – to je asi nejlepším řešením.

Připadá vám ta poslední možnost dost podivná? Rozhodně nemám na mysli to, že půjdete do nejbližšího second handu a z té neforemné hromady vyhrabete nějaký ošoupaný model z roku jedna. Stačí se v pravou chvíli porozhlédnout na internetu a vybrat si model, který je ten pravý. V určitou dobu totiž salóny vyprodávají své modely, aby udělaly místo novým. Což rozhodně neznamená, že jsou to věci, o které by nebyl zájem. Každé z šatů jsou naprostým originálem, které z vás udělají okouzlující bytost.

růžové šaty

· Střihy jsou řešené tak, že při správné volbě dokáží zakrýt nedostatky, a naopak vyzdvihnout to, co se na vás přírodě opravdu povedlo.
· A pokud to nezvládnou přímo šaty, pak si vezmete na pomoc brož nebo pásek.

Related Post