Můžete žít, kde chcete

Můžete žít, kde chcete post thumbnail image

Ten, kdo sní o vlastním nezávislém bydlení někde v přírodě anebo na okraji vesnice či naopak velkoměsta, ale nedaří se mu sehnat vhodný byt či dům, ten bude jistě spokojen s možností realizovat svůj sen prostřednictvím koupě mobilního domu. Není k tomu potřeba nic jiného než jen malý kousek místa, kam takový mobilní dům necháte postavit. Můžete si tedy koupit malinkou parcelu na vsi u lesa anebo naopak na kraji města (i tam totiž bývá pořádná divočina), zkrátka všude tam, kde se vám bude líbit. A na ten svůj malý pozemek si následně nechejte usadit mobilní dům.

chatka u jezírka

A aby to bylo stylové a vaše bydlení dobře zapadalo do svého okolí, zvolte si k bydlení dřevěné mobilní domy celoroční. Ovšem pokud máte kde bydlet a toužíte pouze po malém občasném úniku někam na samotu, tak to můžete udělat stejně, jen s tím rozdílem, že mobilní dům budete používat jako sezónní či celoroční chatu.

plážová chatka

Stačí vám k tomu kousek vlastního místa

To hlavní, co na takovém bydlení jistě oceníte je to, že se jedná o finančně dostupnou variantu opravdu pro každého. Každý pracující člověk je totiž schopný našetřit několik stovek tisíc korun, a když ne najednou, tak v průběhu let určitě ano. Ovšem právě díky tak nízké ceně není žádný problém koupit si mobilní dům bez dluhů. Nicméně pokud má někdo hluboko do kapsy, může si jej pořídit i na splátky.

úzká místnost

Rozhodně toho nebude nikdy litovat. A pokud se mu náhodou okolní krajina omrzí, stačí zvednou kotvy a vzít svůj dům s sebou na lepší místo. V mobilním domě vám nikdy nebude nic chybět, ať už vám bude sloužit jako chata či jako celoroční bydlení. Může být tak velký, a tak dobře vybavený, jak si to sami určíte. Nicméně vaší zručnosti a představivosti se žádné meze nekladou, takže pokud budete chtít, můžete si jej sami doplnit o venkovní terasu s posezením či menší předsíň a tak podobně. A hodit se k němu bude jistě i menší zahrádka.

Related Post