Největší cestovní kancelář v Čechách stále roste

Největší cestovní kancelář v Čechách stále roste post thumbnail image

V České republice najdete nespočet možností, jak si zařídit dovolenou velmi snadno. Činnost Invia.cz spočívá v online nabídce zájezdů a jejich přeprodeji od jiných společností. V současnosti spolupracuje se 180 zástupci v Čechách a se 40 u našich slovenských přátel. Kdo za tím stojí a kolik vydělávají?
palmový ostrov

Tržby neustále rostou

Invia Group je rozsáhlá společnost, do které spadá i cestování kancelář Invia.cz. A tu rozhodně znáte. Reklamy na jejich služby se v televizi i na internetu objevují v jednom kuse. Možná vás ale vůbec nenapadlo, kolik tak mohou za svou práci utržit.

Firma je v současnosti pod vedením Michala Tůmy a jen kvete. Mluvčí společnosti potvrdila, že během roku 2018 prodali zájezdy a doplňkové služby v hodnotě 6,8 miliardy korun. Meziroční nárůst objednávek vzrostl o 18 procent a růst by měl podle nich pokračovat i v letošním roce.

Dovolená na Výbornou

Právě takto zní jejich motto, se kterým se snaží klientům poskytnout tu nejlepší dovolenou, jakou kdy zažili. Navíc je výběr velmi jednoduchý. Na webových stránkách invia.cz si zvolíte typ letenky (last minute, first minute apod.), anebo případně plavbu. A podívat se můžete také na recenze hotelů.

Dále stačí, když na úvodní stránce vyplníte zemi, příjezd a odjezd, délku pobytu, úroveň hotelu, možnost stravy, způsob dopravy a typ. Zde můžete volit z různých plaveb, pobytů, lyžařských, poznávacích či sportovních cest. Stejně tak můžete zvolit výlet vhodný pro seniory či gay friendly.
muž v jeskyni

Exotika i eurovíkendy

Každý si chce někdy užít all inclusive, a to především v případě, že cestujete sami nebo s partnerem. Stejně tak vám ale invia.cz nabídne výhodné rodinné pobyty 2+2. A užít si můžete také úžasných lázní a wellnessu. Kromě toho se můžete spolehnout i na další služby.

Nejen, že garantují nejnižší ceny na trhu, ale také největší nabídku zájezdů a spokojenost více jak 3 milionů zákazníků. Užít si můžete také cashbacku na platformě plnapenezenka.cz, a to ve výši 1,25 % z konečné ceny.

Related Post