Štěněcí balíčky do nového domova pro Akita Inu

Štěněcí balíčky do nového domova pro Akita Inu post thumbnail image

Právě se narodila štěňátka akita inu prodej Kenichiai, která jsou FCI AKIHO rodokmenem Tamatsubaki z Yamazakura a jsou dostupná pro nové majitele.

Jsou nabízena:

  1. Žíhaná fenka EKIHO GO Ken`Ichi Ai.
  2. Pes, červený, FUKU MITSU GO Ken`Ichi Ai.
  3. Fena, červená, FUKUSAKURAHIME GO Ken`Ichi Ai.
  4. Fena, červená, FUKUHANA GO Ken`Ichi Ai.

akita štěně

Přijímáme další rezervace na štěňátka Akita Inu.

Štěněcí balíčky

Nová štěňátka, která přicházejí do svého nového domova vybavujeme na deset týdnů pojištění zdarma, takže máte jistotu pojištění na případnou nemoc, úraz, který se stát může, ale nemusí a také pojištění zahrnuje i odpovědnost.

Jsou to naši miláčkové, a proto každého „novorozence“, který míří do své vyvolené rodiny vybavíme na cestu „štěněcími balíčky“, kam jim zabalíme užitečné dárečky.

Pro nové majitele nabízíme zároveň využití našich chovatelských slev s tím, že například krmivo mohou pro své nové mazlíky u nás nakupovat za velmi výhodné ceny. A skutečně tyto psíky je nutné krmit speciálním krmivem, určitě je neodbývejte krmením ze supermarketu. To zcela nedoporučujeme!

A to i proto, že štěňátko od nás odchází do nového domova s m e z i n á r o d n í m a j a p o n s k ý m (AKIHO) r o d o k m e n e m. Jsou zároveň i řádně očkovaná, samozřejmostí je to, že jsou očipovaná, odčervená a mají ve svém „štěněcím balíčku“ přímo evropský pas a osvědčení o výborném zdravotním stavu, které je vydané způsobilým veterinářem.

chlupatý akita inu

Bonitace Akita Inu

Na bonitaci lze přihlásit Akitu již od patnácti měsíců věku. Součástí této akce je přepočítávání zubů, kontroluje se samozřejmě skus a povaha, klasifikuje se jak celkový pohyb, tak i pohyb předních a zadních končetin. Dále se hodnotí barva psa, tvar oka, ucho, výška, u psů se kontrolují varlata a tak dále. Je toho hodně, co musí pes či fenka splnit, aby obstáli v těžké konkurenci.

Related Post